Komunikat dla pacjentów z dnia 11.05.2020

Szanowni Państwo,

Z dniem 01.06.2020 r. (poniedziałek) gabinet zostanie ponownie otwarty i powróci możliwość kontynuowania terapii w formie stacjonarnej. Równocześnie pozostanie do Państwa dyspozycji możliwość wizyt online.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Państwa bezpieczeństwo pozostaje moim najwyższym priorytetem. W związku z tym proszę o stosowanie się do następujących zaleceń:

  1. Po przyjściu do gabinetu należy zdjąć maseczkę i schować ją najlepiej do woreczka i dokładnie umyć ręce (minimum 15 sekund) mydłem chirurgicznym, które zapewniam. Bardzo proszę, aby do momentu umycia rąk dotykali Państwo jak najmniejszej ilości powierzchni. 
  2. Osoby z oznakami infekcji lub gorszym fizycznym samopoczuciem bardzo proszę o pozostanie w domu i odwołanie wizyty. Zastrzegam sobie prawo odmówienia pomocy psychologicznej osobom z objawami chorobowymi.

Gabinet jest w całości zdezynfekowany środkami medycznymi. Po każdej wizycie dezynfekowane są dotykane powierzchnie – klamki, stół itd. 

Pozostaję na bieżąco z wszystkimi wytycznymi WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

WIZYTY

Bardzo proszę Państwa o informację na mój numer tel. 503 433 764: jaka forma wizyt będzie dla Państwa dogodna (wizyta w gabinecie, wizyta online). Indywidualnie będę z Państwem ustalać nowy termin wizyt, ponieważ wcześniejszy grafik jest już nieaktualny. W związku z tym proszę o informację o preferowanych terminach wizyt – dogodne dni i godziny. Postaram się uwzględnić Państwa preferencje. 

Niestety w obecnej sytuacji nie mogę zaproponować Państwu zawieszenia terapii i rezerwacji miejsca, jak było to możliwe do tej pory. Osoby, które nie zdecydują się na żadną z form wizyt stracą swoje miejsce. 

Bardzo proszę o informację do 24 maja 2020 r. (niedziela). Brak odpowiedzi będzie dla mnie równoznaczny z rezygnacją z terapii.

 

PŁATNOŚĆ

W związku z pandemią koronawirusa proszę Państwa o płatność bezgotówkową. Można wybrać jedną z dwóch form:

  • przelew za pojedynczą​ sesję w dniu wizyty
  • przelew “z góry” za 4​ wizyty dokonany do 10 dnia miesiąca

Przelewy proszę wykonywać na nr konta: ​22 1050 1445 1000 0097 0974 5336. W tytule należy podać ​imię, nazwisko i datę lub daty wizyt, które się opłaca​ np. Jan Kowalski 27.01, 5.02.

Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i z wielką radością czekam na Państwa w czerwcu! Zarówno “na żywo” jak i online 🙂

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

mgr Nina Babińska-Skalska
psycholog/psychoterapeuta